Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Процедура подання учасниками освітнього процесу заяв про випадки булінгу

Дата: 23 липня 2020 о 22:44, Оновлено 7 січня о 18:22

Затверджую

_______Герасименко І.Г.

Наказ від 29.08.2019 №

Процедура подання учасниками освітнього процесу

заяв про випадки булінгу та порядок їх розгляду

у Мигалківському ліцеї Пісківської селищної ради

Загальні положення.

Цей порядок визначає розгляд та неупереджене з`ясування обставин випадків   булінгу   (цькування)   у Мигалківському ліцеї Пісківської селищної ради відповідно до заяв, що надійшли.

1. Здобувачі освіти, педагогічні працівники, батьки учасників освітнього процесу, працівники та співробітники коледжу, якщо їм стало відомо або вони стали свідками випадків вчинення булінгу зобов’язані не зволікаючи звернутися з заявою за встановленою формою (додається) до директора закладу, а в разі його відсутності, до особи, яка тимчасово виконує його обов’язки.
  2. 1. Постраждала від булінгу особа або її батьки чи його/її представник мають право звертатися особисто з заявою до директора закладу або до уповноважених підрозділів органів Бородянської поліції, або Пісківської варти (ювенальна превенція) та Служби у справах дітей Пісківської селищної ради з повідомленням про випадок булінгу.
  3. 2. Відповідно до такої заяви директор видає наказ  про  проведення розслідування із визначенням уповноважених осіб.
  4. 3. Для прийняття рішення за результатами розслідування директор створює наказом комісію (далі Комісія) з розгляду випадків булінгу та скликає засідання.
  5. 4. До  складу  Комісії  входять  заступники  директора,  педпрацівники, практичний психолог, батьки постраждалого та булера, інші зацікавлені особи.
  6. 5. У разі, якщо Комісія визнала, що це булінг, а не одноразовий конфлікт чи суперечка, тобто дії носять систематичний характер, директор закладу повідомляє про випадок булінгу уповноважений підрозділ Бородянської поліції (ювенальна поліція) та Службу у справах дітей Пісківської селищної ради.
  7. 6. У разі, якщо Комісія  не кваліфікує випадок як булінг (цькування), а постраждалий  не згодний  з  цим, то  він  може  одразу звернутися до органів  Бородянської поліції України  із  заявою,  про  що  керівник закладу освіти має повідомити постраждалого.
  8. 7. Рішення Комісії реєструються в окремому журналі, зберігаються  в паперовому вигляді з оригіналами підписів усіх членів Комісії.
  9. 8. Заява складається у довільній формі на ім`я директора закладу або особи, яка тимчасово виконує його обов`язки. У ній вказуються обставини, за яких вчинено булінг( цькування), особи, що були свідками булінгу та прізвище булера.
  10. 9. Директор закладу за будь – якого рішення Комісії забезпечує виконання заходів для надання соціальних та психолого – педагогічних послуг здобувачам освіти, які вчинили булінг (цькування), стали його свідками або постраждали від нього.
  11. Відповідальність осіб, причетних до булінгу (цькування).
    1. 1. Згідно з КУпАП булінг (цькування) учасника освітнього процесу тягне за собою накладання  штрафу  від  50  до  100  неоподаткованих мінімумів, або від 20 до 40 годин громадських робіт.
    2. 2. Якщо булінг (цькування) вчинено групою осіб або повторно упродовж року після накладання адміністративного стягнення, штраф становитиме від 100 до 200 неоподаткованих мінімумів або громадські роботи на строк від 40 до 60 годин.
    3. 3. Булінг (цькування) вчинений неповнолітньою особою, тягне накладення штрафу на батьків або осіб, які їх заміняють.
    4. 4. Неповідомлення директором закладу або особою, що тимчасово виконує його обов`язки уповноваженого підрозділу органів Бородянської поліції України (ювенальна превенція) про випадки булінгу (цькування) учасника освітнього процесу тягне за собою накладання на нього штрафу в розмірі від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до 1 місяця з відрахуванням до 20% заробітку.

Затверджую

Директор ліцею

_______Герасименко І.Г.

Наказ від 29.08.2019 №

Зразок заяви

про випадок булінгу (цькування) учасника освітнього процесу.

Директору Мигалківського ліцею

Пісківської селищної ради

Герасименко Ірині Григорівні

ПІБ постраждалого (або його законних

представників) від булінгу

повна дата народження

клас

Заява

Прошу Вас розглянути випадок булінгу (цькування) по відношенню до мене зі сторони _________________________________(ПІБ булера), який стався «_____»_______________20____року за таких обставин______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

При цьому були присутні_________________________________________________________________________

Прошу вжити відповідні заходи щодо даного випадку.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.